In het park is genoeg te doen voor jong én oud. Zo vind je er alle traditionele dierentuindieren zoals apen, giraffen en leeuwen. Maar bij GaiaZOO ontdek je ook een paar diersoorten die in geen enkele andere Nederlandse dierentuin te vinden zijn. Zo vind je er bijvoorbeeld de muskusos, boshond en veelvraat. Maar bij GaiaZOO vind je niet alleen bijzondere dieren; je kunt ook eindeloos spelen in het grootste indoor-speelpark van Nederland: DinoDome. Hier kun je in de JungleTour klauteren over spannende touwbruggen en hoge klimtorens.
Daarnaast zijn er ook in de omgeving genoeg leuke dingen te doen. Breng bijvoorbeeld ook een bezoekje aan het nabijgelegen SnowWorld Landgraaf. Ultieme pret gegarandeerd!
Ook naar dit unieke dierenpark? Het park werkt online met wisselende dagprijzen. Hoe verder je jouw tickets voor GaiaZOO vooruit boekt, hoe hoger de korting is. Kinderen t/m 2 jaar zijn gratis.
Het park ligt in Kerkrade, Zuid-Limburg. Om precies te zijn is het adres van GaiaZOO Gaiaboulevard 1. Ga je met de auto naar het dierenpark? Je kunt tegen betaling parkeren op het parkeerterrein van het park. Liever gratis parkeren bij GaiaZOO? Bij het Hof van Gaia vind je voldoende gratis parkeerplekken. Kies je liever voor het comfort van het Openbaar Vervoer? Ook dat is mogelijk. GaiaZOO is namelijk prima met de bus te bereiken.
De openingstijden van GaiaZOO wisselen per seizoen. Het dierenpark is meestal tussen 10.00 en 17.00 uur geopend. In de zomer gaat het park een uur eerder open en in de winter een uur eerder dicht. Bekijk de website van GaiaZOO voor de actuele openingstijden.
Sta jij te trappelen om af te reizen naar Limburg om GaiaZOO te bezoeken? Dat snappen we! Ben je benieuwd of we op dit moment tickets veilen voor GaiaZOO? Neem dan snel een kijkje in ons assortiment. Vergeet ook zeker niet om je hieronder in te schrijven voor onze nieuwsbrief om zo op de hoogte blijven van ons nieuwste aanbod. Zo weet je het als 1e wanneer je met korting naar GaiaZOO kunt gaan. Laat de voorpret maar alvast beginnen!